Föremål som liknar etsningar Louis Bastin
7419 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 6 september 2021
6099 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
3216 Etsningar
Såld: 250 kr
Såldes den 30 mars 2020
4312 Färgetsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juli 2018
7102 Etsningar
8 st, Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Diverse
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2018
6205 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 9 oktober 2017
5209 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2017
6086 Litografier & ..
3 st, Louis Bastin (1912-1979), motivet: 37x27 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2016
9186 Etsningar
2 st, Bla Louis Bastin, 23x30 resp 26x33
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2015